انواع راه بند فادینی موضوع اصلی این مقاله می باشد. در این مقاله به بررسی راهبند از برند فادینی ایتالیا می پردازیم. با شرکت فادین یراق نمایندگی انحصاری برند فادینی همراه باشید.

راهبند چیست؟

راهبند به تعریف ساده عبارت است از دستگاهی که مسیر ورود خودرو را مسدود کرده و به کاربر امکان کنترل تردد از طریق این دستگاه را میدهد. راه بند اتوماتیک برای مکان های متفاوت از قبیل پارکینگ های تجاری، اداری و عوارضی ها قابل استفاده می باشد.

کلیه راهبندها امکان متصل شدن به سیستم های اکسس کنترل از جمله آر اف آی دی (RFID)، حس گر اثر انگشت، انواع دوربین های پلاک خوان و همچنین دستگاه کارت خوان را دارا می باشند.

با استفاده از سیستم اکسس کنترل و نصب آن بر روی راهبند، به صورت اتوماتیک راهبند تشخیص می دهد که به چه خودرویی اجازه تردد دهد.

حال اگر بخواهیم به اختصار در مورد راه بند فادینی صحبت کنیم، اول از همه به نوع سیستم برند فادینی اشاره کنیم که الکتروهیدرولیک می باشد. الکتروهیدرولیک بودن این سیستم ها باعث تردد فوق العاده بالای این دستگاه می گردد و به شما امکان می دهد این راهبند را در مکان های بسیار پر تردد استفاده کنید.

راهبند ها بر اساس ظاهر و نوع کاربری به دو مدل اصلی تقسیم می گردند:

راهبند میله ای فادینی مدل BAYT 980

راهبند بایت 980 فادینی محصولی درجه یک با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و بالاترین استاندارد ها در مدل میله ای می باشد. این مدل بسیار محبوب و پر فروش بوده و به دلیل قیمت مناسب نسبت به کارایی و استهلاک بسیار کم و طول عمر بالا گزینه اول خریداران می باشد.

این راهبند دارای 4 سال گارانتی معتبر و 15 سال خدمات پس از فروش از شرکت وارد کننده (فادین یراق) می باشد. راه بند فادینی مدل بایت 980 با ظاهری مستحکم و با درجه حفاظتی بالا قادر به کارکرد در هر نوع شرایط آب و هوایی می باشد.

راهبند ستونی (بولارد) فادینی

بولارد یا راهبند ستونی از انواع راهبندهای برند Fadini بوده که در موارد امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز امنیتی از قبیل سفارتخانه ها، مراکز دولتی مهم مانند نهاد ریاست جمهوری و …  که دارای حساسیت بسیار بالایی می باشند.

علاوه بر شکل ظاهری و کاربرد، انواع راه بند فادینی از لحاظ قیمتی نیز با راهبند میله ای تفاوت زیادی دارد. راهبند های ستونی نسبت به توانایی مقابله در برابر خودرو با وزن متفاوت و در سرعت متفاوت دسته بندی می گردند. این راهبند ها در دو مدل ضد ترروریسم و ساده دسته بندی می گردند.

ویژگی های انواع راه بند فادینی

  • 100 در 100 تولید کشور ایتالیا
  • مدار فرمان حرفه ای
  • تردد نامحدود
  • ظاهری ساده و زیبا
  • قدرت بالا
  • کارکرد سایلنت و بی صدا
  • دارای ریموت و قطعات فایریک
  • دارای گارانتی 4 ساله از شرکت وارد کننده (فادین یراق) fadini

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *