درباره فادینی

انتخاب Fadini به معنای انتخاب کیفیت است

مهندسی حرفه ای، طراحی و ساخت با استفاده از تجهیزات تکنولوژیکی پیشرفته، که اغلب به طور خاص برای هدف مورد نیاز ساخته شده است، تضمین کننده اطمینان، ایمن و ایمن اپراتورهای دروازه است. مواد با استانداردهای با کیفیت بالا و فرآیند تولید کاملاً کنترل شده، قابلیت اطمینان و عملکرد طولانی مدت را با هر اپراتور تضمین می کند. . کلیه قطعات مکانیکی، الکترومکانیکی و الکترونیکی در طول مراحل مختلف ساخت، مونتاژ و آزمایش نهایی تحت کنترل شدید قرار می گیرند. طراحی آسان نصب، ایمنی، بی‌صدا بودن و حرکات نرم، از ویژگی‌های همه محصولات فادینی، در بسیاری موارد منحصر به فرد است. محصولات Meccanica FADINI دارای علامت CE و مطابق با مقررات ایمنی اروپا و دستورالعمل های نصب هستند.

کارخانجات فادینی
کارخانجات فادینی

استانداردهای بالای عملکرد و عمر طولانی قطعات

نشانه برتری بهترین برند جک پارکینگ در ایتالیا

 FADINI امروز یک شرکت پیشرو در تولید اتوماسیون دروازه (جک پارکینگ و راهبند ) است.

فعالیت صنعتی، واقع در منطقه وسیعی در سریا (ورونا - ایتالیا)، به تدریج توسعه یافته است که شامل مهندسی، طراحی، تولید و سیستم های کنترل دسترسی تجاری برای کاربردهای مسکونی، تجاری و صنعتی می شود.
این رهبری نتیجه فناوری های مختلف و سرمایه گذاری های هدفمند در تحقیق و توسعه است که به تدریج فعالیت صنعتی خانواده فادینی را افزایش داده است. امروزه می توان چهار کارخانه انفرادی و خودمختار را که به فعالیت های مختلف تولیدی اختصاص داده شده اند، شمارش کرد.

به دلیل انتخاب های فنی و طراحی خود دائماً در پیشتاز است. راه حل های کامل و بسیار کاربردی برای خودکارسازی دروازه ها، درب های گاراژ، درب های صنعتی و موانع ترافیکی دارد. همچنین می تواند طیف گسترده ای از بولاردهای روغنی-هیدرولیک، اتوماتیک و همچنین پایه های دستی و ثابت را ارائه دهد. امروزه Meccanica FADINI تمام محصولات خود را با استفاده از بهترین فناوری‌های طراحی و توسعه طراحی و تولید می‌کند تا از استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان تایید شده‌ای که فقط «ساخت ایتالیا» می‌تواند ارائه دهد مطمئن نباشد.

ترکیبی متعادل از سنت و مدرنیته در فادینی

خلاقیت تصور فردا است. پروژه هایی که طراحی و کیفیت پاسخگوی سوالات شماست. بدون گذشته، آینده ای وجود ندارد. اتوماسیون فادینی، تاریخ فانتزی نیست. همه چیز در سال 1967 آغاز شد، زمانی که سه برادر فادینی یک کارگاه مکانیکی کوچک را در ماشین آلات کشاورزی روغن هیدرولیک راه اندازی کردند. تبدیل از یک کسب و کار خانوادگی به یک گروه صنعتی در اواخر دهه 70 رخ داد، زمانی که روند رو به رشدی شروع شد و این شرکت در سراسر جهان در زمینه اتوماسیون دروازه شناخته شد. از سال 2010، این سه بنیانگذار توسط پسرانشان حمایت می شوند

1967

تاریخچه فادینی مسیری است که با تکامل دائمی به سمت مرزهای جدید فناوری و بازاریابی مشخص شده است.